O firmie

Vidamed - czyli połączenie dwóch słów. Hiszpańskiego "vida" - życie, a także skróconej wersji "med" od słowa medycyna.

Nasz sklep internetowy działa od grudnia 2015 roku, jednak nasze doświadczenie w sprzedaży artykułów medycznych, rehabilitacyjnych i sportowych sięga roku 2005.

Jesteśmy małą firmą rodzinną, cenimy sobie wysoką jakość oraz profesjonalne podejście do klientów. Oczywiście wiemy że czasami może zdarzyć się jakiś wypadek przy pracy, ale obiecujemy że od razu go naprawimy;)

Nasz sklep prowadzimy w trójkę czyli:

Jarek -

Jestem pomysłodawcą i założycielem sklepu, a co za tym idzie większość wiadomości które otrzymacie pewnie będzie ode mnie:) Mam 28 lat, skończyłem studia na WSB w Poznaniu gdzie mieszkam i pracuję.Część z was zada sobie pytanie dlaczego akurat sklep internetowy. Otóż po studiach wyjechałem na 4 lata do Holandii gdzie pracowałem w bardzo dużym sklepie internetowym pewnej holenderskiej firmy odzieżowej. Przez ten czas nauczyłem się języka, podejścia do biznesu oraz ciężkiej pracy. Na bazie własnych doświadczeń chciałbym stworzyć coś z czego w przyszłości będę dumny nie tylko ja ale też ludzie którzy zechcą ze mną współpracować.

Dlaczego medycyna i sport? Otóż moje całe życie związane jest ze sportem. Przez 14 lat grałem w piłkę nożną, a kiedy moje umiejętności na zostanie drugim Lewandowskim nie pozwoliły, pozostałem przy amatorskim graniu w piłkę a w moje życie wkradła się siłownia na którą uczęszczam po dziś dzień. Medycyna z racji zawodu mojej mamy była obecna w moim życiu i chcąc nie chcąc również stała się moim obiektem zainteresowania.

 Jeżeli pojawią się jakieś pytania bądź wątpliwości, albo chcecie na mnie za coś nakrzyczeć to piszcie na biuro@vidamed.pl Postaram się odpisać tak szybko jak to tylko możliwe.

 

Mama Gosia

Wita was Małgorzata najstarsza część teamu. Nie będę działać na główny froncie, to zostawiam młodym i energicznym. Ja będę się grzecznie krzątać na zapleczu i mieszać w kociołku, doprawiać i podtrzymywać ogień na piecu jak na dobrą gospodynię przystało. Za to w moim magazynku będziemy zbierać wszystko. Będzie można w nim znaleźć i hantelki do ćwiczeń i swojskie dżemiki, a od czasu do czasu będę pokazywać wam moje zbiory. Przede wszystkim będę jednak dbała o siłę i zdrowie mojej młodej ekipy. Dam dobrego rosołku, otulę ciepłym szalikiem, zaopatrzę skaleczenia i mam nadzieję, że i Wam się czasem też przydam.

Pozdrawiam Was ciepło

Mama Małgorzata:)

 

Daria

Daria - 'licencjonowana' Europeistka , a obecnie studentka Fizjoterapii, zauroczona od 6 lat Wrocławiem poznanym najpierw od jego studenckiej strony, następnie docenionym jako inspirujące i piękne miejsce. Kocha wszystko co ma w swoim składzie duże ilości cukru jednocześnie dzielnie walcząc ze swoimi słabościami w pierwszym affiliowanym boxie crossfitowym w Polsce gdzie również pracuje i bacznie przygląda się pracy swoich trenerów. W wolnym czasie wsiada na rower i z aparatem pod ręką zwiedza zakątki rodzinnej Opolszczyzny

 

Podrawiamy was serdecznie. Ekipa vidamed.pl

Jarek, Gosia i Daria :)

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl